067 779 20 80
  1. Главная
  2. Новини
  3. Що може гелій, або промислове використання рідкого і газоподібного He

Що може гелій, або промислове використання рідкого і газоподібного He


Що може гелій, або промислове використання рідкого і газоподібного He

Купити гелій сьогодні може знадобитися для застосування у різноманітних сферах. Його різні марки користуються популярністю в медицині, науці, аеронавтиці, аеродизайні, рекламному та розважальному сегментах. Не обходяться без нього сучасні інноваційні виробництва. Він є важливим засобом для лікування астми, середовищем-захистом для зварювання, складовою штучного повітря для водолазів й виконує багато інших важливих завдань. Охопити увесь спектр застосувань складно й може зайняти багато часу, тому ми зосередимось на основному. Давайте детальніше розглянемо головні промислові напрямки використання гелію у вигляді газу та рідини.

Автомобілебудування

За допомогою гелію тестують якість різноманітних автодеталей та систем автомобіля, зокрема перевіряють теплообмінники радіаторів, клімат-контроль, паливні баки, гідротрансформатори крутного моменту тощо. Гелієво-аргонова сукупність дедалі частіше застосовується для надування airbag (подушок безпеки).

Електронна галузь

Виготовлення напівпровідників, рідкокристалічних панелей, оптоволоконних кабелів та іншого – ті процеси, у яких гелій відіграє неабияке значення. Завдяки йому вдається максимізувати теплопередачу й охолодження, зменшувати обсяги браку. У виробничому процесі він слугує газ-носієм.

Зварювання + машинобудування

Алюміній, нержавійку, мідь та магнієві сплави, тобто ті матеріали, які характеризуються високою теплопровідністю, добре зварювати за допомогою гелію. Все тому, що речовина зберігає властивості інертного газу навіть при температурі електродуги. Також гелій застосовують при термічній обробці, як от при газовому гартуванні. А його наявність у пічній атмосфері – запорука отримання високоякісних деталей з мінімальними відхиленнями. Примітна відмінність від найближчого конкурента у вказаному напрямку – аргону – полягає у більшому потенціалі іонізації та кращій теплопровідності, а відтак у забезпеченні широкого профілю шва і підвищеного тепловкладення.

Авіаційна та авіакосмічна промисловість

Тут використання гелію дуже розповсюджене. Він задіюється буквально на всіх виробничих етапах, починаючи з виготовлення деталей та закінчуючи польотами. Ним продувають водневі системи під час космічних подорожей. Його використовують як витісняючий газовий агент в наземних і повітряних рідинних системах. Він слугує добавкою до ракетного палива й окислювачем в резервуарах для конденсації водню і кисню. Ще один примітний процес, в якому застосовується матеріал – підняття у повітря різних зондів, до прикладу, метеорологічних, спостережних та ін.

Охорона здоров’я, медицина

Цінність гелію у цьому напрямку полягає передусім в можливості робити знімки внутрішніх органів у високому розширенні. Речовина переводить магніти у стан надпровідності, завдяки досягненню t -268 °C, й таким чином сприяє функціонуванню апаратів ядерно магнітного резонансу і магнітно-резонансної томографії.

Виготовлення холодильного обладнання

Комплекс гелію з важким газом, наприклад із ксеноном, застосовується в холодильних установках, у зв’язку з високим коефіцієнтом теплоємності та низьким числом Прандтля. Позаяк He є інертним, екологічні переваги – поза сумнівами, якщо порівнювати такі системи охолодження з класичними, які потоншують озоновий шар і сприяють глобальному потеплінню.

Низька розчинність в нервових тканинах гелієвих сукупностей (триміксу, геліоксу та ін.) пояснює їх популярність у цьому сегменті (мета – зменшення наслідків наркозу). На глибині більше 150 метрів поєднання водню з гелій-кисневими матеріалами – ефективний спосіб запобігти негативному впливу високого тиску на нервову систему. Завдяки низькій щільності гелію, на цих глибинах вдається значно зменшувати дихальне зусилля.

Заради справедливості зазначимо, що газоподібний гелій застосовується частіше й у більшому переліку напрямків та процесів, ніж рідкий. Проте їх загальна сукупність сфер застосування чимала. Без котрогось із них не можуть в наш час обійтися різноманітні галузі. Мікроелектроніка, наука, медицина, ядерні магнітно-резонансні дослідження… Охолодження ядерних реакторів, виготовлення лазерів, хроматографія, заповнення кріогенних пристроїв та систем, виявлення витоків… Забезпечення функціонування аеростатів і дирижаблів та, зрештою, наповнення повітряних кульок… Усе – завдяки унікальним властивостям матеріалу, як от низька щільність, негорючість, надтекучість, теплопровідність та ін.

Щоб купити гелій рідкий або газоподібний для використання у будь-якому зі згаданих вище сегментів, зверніться до наших менеджерів. Швидке опрацювання заявки, надання всієї необхідної інформації про продукт та комфортну співпрацю гарантуємо!

Новини

Заголовок2020/05/12Гелій для повітряних кульок
Заголовок2020/05/12Транспортування, зберігання, техніка безпеки та інші важливі речі про гелій
Заголовок2020/05/12Купити гелій в балоні й не прогадати: що потрібно врахувати?
Заголовок2020/03/06Рідкий гелій: унікальні властивості та сфери застосування

Ви можете просто залишити заявку на замовлення і наш менеджер обов’язково Вам перетелефонує

Залишити заявку