067 779 20 80
  1. Главная
  2. Новини
  3. Гелій для повітряних кульок

Гелій для повітряних кульок


Гелій для повітряних кульок

Кульки, надуті за допомогою гелію, в наш час мега популярні. Ними прикрашають свята, виступи, концерти, презентації, відкриття та багато інших особливих подій. Вони з легкістю створюють піднесену атмосферу, дарують радісний настрій й здебільшого слугують оригінальною прикрасою. Тому не дивно, що купити гелій для повітряних кульок – сьогодні розповсюджена потреба. Які переваги кульок, надутих цим газом, як користуватися гелієвим балоном та інші супутні питання розглянемо у статті.

Гелій → Повітряні кульки → Свято

Хоча гелій – це матеріал, який активно використовується в медицині та науці й має величезне значення саме для цих напрямків – більшості доводилося мати з ним справу, коли він слугував наповнювачем для повітряних кульок.

Чим відрізняються наповнені гелієм кульки від звичайних? Тим, що вони можуть тривалий час перебувати у повітрі, на висоті. Таким чином, відкриваються нові можливості для оформлення приміщень і розробки сценаріїв торжеств. Святкові заходи стають яскравішими від такого декору, конкурси на них – веселішими від такої атрибутики, а фотографії – цікавішими, завдяки оригінальності кулькових фотозон. А захочеться просто побешкетувати, можна вдихнути гелію з кульки й розвеселити себе та усіх довкола будь-якою фразою, яка зазвучить мультяшним голосом, завдяки розслабленню голосових зв’язок.

Сьогодні аеродизайн – мистецтво оформлення інтер’єрів та екстер’єрів із використанням повітряних кульок – перебуває на піку популярності. Відповідно, ця сфера потребує чималих кількостей портативних гелієвих балонів. За допомогою гелію є можливість створювати різноманітні повітрянокулькові зв’язки та гірлянди, повітряні фігури й букети, а також арки, стійки, фонтани та багато іншого. Весілля, День народження, хрестини, корпоратив, випускний, освідчення в коханні та багато іншого можна зробити незабутніми, якщо доповнити та прикрасити гелієвими кульками. Здивувати, розвеселити, заінтригувати – усе завдяки ним під силу.

Переваги повітряних кульок, наповнених гелієм:

- економічність, збереження грошей, сил та часу, особливо тоді, коли потрібно надути велику кількість кульок (для прикрашання стадіону, сцени та ін.);

- ефектність + можливість створювати найрізноманітніші за формами, розмірами, колірними поєднаннями, стилями тощо композиції;

- тривале перебування у повітрі та навіть можливість піднімання незначного вантажу, наприклад, подарунка чи шоколадки (щоб підняти стограмову плитку, знадобиться приблизно 50 кульок, адже підйомна сила кожної становить в середньому 1,5 г);

- безпека, яка реалізується завдяки тому, що гелій не токсичний і не загоряється;

- доступність (купити гелій сьогодні не проблема, відтак і кульки надути ним можна будь-коли за потреби).

Як користуватися балоном з гелієм?

Щоб радість від споглядання краси повітряних кульок не була нічим затьмарена, потрібно навчитися експлуатувати газовий балон. Дотримуйтесь нескладних правил при наповненні – і все буде добре. Мається на увазі ось що:

- підготуйте відповідне обладнання (з конусним пружинним клапаном або гнучким наконечником);

- зніміть з балона плівку, що захищає різьбу, та ковпачок;

- редуктор під’єднайте до вентиля (величина різьби обох має співпадати), прикручуючи гайку вручну за часовою стрілкою;

- перевірте стійкість балона, повільно відкрийте вентиль проти часової стрілки й переконайтесь, що немає витоку;

- на гнучкий штуцер/редуктор помістіть шийку кульки (якщо злегка натиснете, відчуєте, як газ наповнює внутрішній простір);

- перев’яжіть шийку стрічкою або закріпіть спеціальним зажимом-кліпсою;

- як завершите, закрийте вентиль, випустіть залишковий гелій з редуктора й відкрутіть його, повертаючи гайку.

Хочете гелій для повітряних кульок купити швидко, легко та вигідно? Наш інтернет-магазин – до ваших послуг! Чекаємо вашого звернення й готові опрацювати замовлення на будь-яку кількість балонів з гелієм без зволікань.

Новини

Заголовок2020/05/26Що може гелій, або промислове використання рідкого і газоподібного He
Заголовок2020/05/12Транспортування, зберігання, техніка безпеки та інші важливі речі про гелій
Заголовок2020/05/12Купити гелій в балоні й не прогадати: що потрібно врахувати?
Заголовок2020/03/06Рідкий гелій: унікальні властивості та сфери застосування

Ви можете просто залишити заявку на замовлення і наш менеджер обов’язково Вам перетелефонує

Залишити заявку