067 779 20 80

ГЕЛІЙ –
БЛАГОРОДНИЙ
ГАЗ

Гелій є одним з найбільш поширених елементів у Всесвіті, безпечний, нетоксичний, без кольору,
запаху і смаку

УНІКАЛЬНІСТЬ

Гелій є найбільш стійким хімічним елементом, тобто він не буде вступати в реакцію ні з якими іншими елементами. Він має найнижчу температуру кипіння. Гелій існує як газ, за винятком екстремальних умов і перетворюється в рідкий газ при температурі близькій -260˚С.

ВИДОБУВАННЯ

Гелій видобувається у великих кількостях з джерел природного газу, які містять певний відсоток Гелій і знаходяться тільки в декількох місцях по всьому світу. Більшість запасів природного газу, що є джерелами Гелій, розташовані в США (Північний континент і Скелястий гірський регіон). Також здійснюється видобування в Алжирі, Катарі, Росії та Польщі.

ВИКОРИСТАННЯ

Найбільш відоме використання Гелію, як безпечного та незаймистого газу, для наповнення повітряних кульок. Проте, мало кому відомо, що Гелій є дуже важливим компонентом у багатьох сферах діяльності, включаючи наукові дослідження, медичні технології, високотехнологічне виробництво, дослідження космосу та навіть національну оборону.

Рідкий гелійЗамовити

Це безбарвна рідина без запаху. Головна особливість полягає тому, що гелій має одну з найнижчих температур кипіння. Саме ця особливість дозволяє забезпечити підтримання низьких та наднизьких темпер атур. Тому гелій має особливу цінність в сучасній медицині, зокрема забезпечує створення наднизьких температур для роботи надпровідних магнітів у МРТ.


Контроль кількості поставленого товару здійснюється за допомогою зважування. Транспортування здійснюється в сучасних посудинах Дьюарах, ємкістю 250 л або 500 л.

Газоподібний гелійЗамовити

Це безпечний, незаймистий газ, який не має ні кольору, ні запаху, ні смаку. Газоподібний гелій характеризується низькою щільністю та розчинністю, що дозволяє йому проникати крізь дрібні пори. Він повністю інертний навіть при високих температурах. Особливі властивості гелію використовуються в різних процесах: для наповнення повітряних куль, перевірки герметичності, в автомобільній промисловості, при виробництві напівпровідників, при зварюванні, в нанотехнологіях та для аналітичних вимірів.


Транспортування здійснюється в сталевих газових балонах коричневого кольору з білим надписом «Гелій».

Співпраця з компанією GAZMETER
максимально просте

01Ви надсилаєте заявку через сайт або на пошту info@gazmeter.ua
02До Вас телефонує менеджер для уточнення деталей поставки
03Укладення договору на поставку
04Оплата
05Доставка замовленого товару

Новини компанії GAZMETER

Що може гелій, або промислове використання рідкого і газоподібного He
Що може гелій, або промислове використання рідкого і газоподібного He
Гелій для повітряних кульок
Гелій для повітряних кульок
Транспортування, зберігання, техніка безпеки та інші важливі речі про гелій
Транспортування, зберігання, техніка безпеки та інші важливі речі про гелій
Купити гелій в балоні й не прогадати: що потрібно врахувати?
Купити гелій в балоні й не прогадати: що потрібно врахувати?
Рідкий гелій: унікальні властивості та сфери застосування
Рідкий гелій: унікальні властивості та сфери застосування

Відеозвернення керівника GazMeter


Покупка гелия в Киеве — достаточно популярный запрос, что неудивительно. Атомная промышленность и металлургия, электроника и медицина, ракетная и авиационная отрасли, метеорология и исследования в области физики – везде необходим гелий.

Сверхлегкий, не токсичный, не горючий, не вступает в реакцию с другими веществами, обладает теплопроводностью, электропроводимостью и сверхтекучестью, которая позволяет ему без трения проникать даже в не видимые глазу щели, - эти и другие свойства газа делают его незаменимым при производстве, к примеру, лазеров и чистых металлов, в качестве хладагента и смеси для дыхания, при сварочных работах и фотосъемке разломов земной коры. И, конечно, для украшения праздников в виде огромных дирижаблей или детских воздушных шариков.

Осталось только понять, где купить гелий в Украине и какова его стоимость.

Гелий: мал золотник, да дорог

Гелий – один из самых распространенных газов в нашем мироздании. И несмотря на тотальное его проникновение в жизнь вселенной, гелий как газ входит в состав веществ в микроскопической концентрации. Поэтому поиск и добычу гелия проводят отовсюду: из некоторых радиоактивных минералов, природного газа и даже воздуха. Правда, вариант с воздухом – чисто теоретический, поскольку такой способ получения данного инертного газа крайне нерентабельный. Основной источник этого редкого элемента – природный газ. Но далеко не все его месторождения можно назвать «богатыми» на гелий, ведь, чтобы добыча имела смысл, содержание искомого вещества в природном газе должно составлять не менее 0,5%. Вот почему у потребителей возникает вполне резонный вопрос «сколько стоит гелий, такой уникальный газ?». И тем не менее, при всей сложности добычи, купить гелий недорого предлагает компания GazMeter.

Гелий в Киеве, и не только

Купить гелий в Украине сегодня не сложно. Важно, чтобы снабжение им клиентов осуществлялось надежной фирмой, много лет взаимодействующей с ведущими украинскими и зарубежными производителями, а продукт был чистым, высококачественным. Именно таким товаром располагает компания GazMeter.

Гелий, продажей которого занимается ГазМетер, представлен:

  •         в 2-х возможных агрегатных состояниях: жидком и газообразном;
  •         марками А и Б;
  •         оптом и в розницу.

Компания ГазМетер предоставляет возможность:

  •         заправить баллоны в любом населенном пункте Украины, поскольку гелий доступен в Киеве и Киевской области, а также во всех крупных и небольших городах страны.

Заявку можно оформить на сайте или по адресу info@gazmeter.ua электронной почты.

Обращайтесь! Мы оперативно выполним заказ гелия с доставкой по Украине!

Ви можете просто залишити заявку на замовлення і наш менеджер обов’язково Вам перетелефонує

Залишити заявку