ru
 Что такое гелий?  Что такое гелий?
Что такое гелий?

Гелій – це благородний газ, який є одним з найбільш поширених елементів у Всесвіті – займає друге місце після Водню. Він є безпечним, нетоксичним, без кольору, запаху і смаку.

 Чому Гелій такий унікальний?  Чому Гелій такий унікальний?
Чому Гелій такий унікальний?

Гелій є найбільш стійким елементом, тобто він не буде вступати в реакцію ні з якими іншими елементами. Він має найнижчу температуру кипіння. Гелій існує як газ, за винятком екстремальних умов і перетворюється в рідкий при температурі близькій -260˚С.

 Де видобувають гелій?  Де видобувають гелій?
Де видобувають гелій?

Гелій видобувається в великих кількостях з джерел природного газу, які містять певний відсоток гелію і знаходяться тільки в декількох місцях по всьому світу. Більшість запасів природного газу, що є джерелами гелію, розташовані в США (Північний континент і Скелястий гірський регіон). Також здійснюється видобування в Алжирі, Катарі, Росії та Польщі.

 Для чого використовують Гелій і чому він є важливим природним ресурсом?  Для чого використовують Гелій і чому він є важливим природним ресурсом?
Для чого використовують Гелій і чому він є важливим природним ресурсом?

Найбільш відоме використання Гелію, як безпечного та незаймистого газу, – для наповнення повітряних кульок. Проте мало кому відомо, що Гелій є дуже важливим компонентом в багатьох сферах діяльності, включаючи наукові дослідження, медичні технології, високотехнологічне виробництво, дослідження космосу та, навіть, національну оборону.

Жидкий гелий

Это бесцветная жидкость без запаха. Главная особенность заключается том, что гелий имеет одну из самых низких температур кипения. Именно эта особенность позволяет обеспечить поддержание низких и сверхнизких температур. Поэтому гелий имеет особую ценность в современной медицине, в частности обеспечивает создание сверхнизких температур для работы сверхпроводящих магнитов в МРТ.

Контроль количества поставленного товара осуществляется с помощью взвешивания.

Технические характеристика жидкого гелия
Заказать жидкий гелий
Транспортировка осуществляется в современных сосудах Дьюара, емкостью 250 л или 500 л.
Газообразный гелий

Это безопасный, негорючий газ, не имеющий ни цвета, ни запаха, ни вкуса. Газообразный гелий характеризуется низкой плотностью и растворимостью, что позволяет ему проникать сквозь мелкие поры. Он полностью инертен даже при высоких температурах. Особые свойства гелия используются в различных процессах: для наполнения воздушных шаров, проверки герметичности, в автомобильной промышленности, при производстве полупроводников, при сварке, в нанотехнологиях и для аналитических измерений.

Технические характеристика газообразного гелия
Заказать газообразный гелий
Транспортировка осуществляется в стальных газовых баллонах коричневого цвета с белым надписью «Гелий».
Сотрудничество с нами максимально простое
1

Ви надсилаєте заявку на замовлення на пошту info@gazmeter.ua

До Вас телефонує менеджер для уточнення дати та деталей поставки

2
3

Укладення договору на поставку

Оплата

4
5

Доставка замовленого товару

Заказать гелий очень легко
Выбери нужный тебе гелий
Контакты
info@gazmeter.com.ua
43020, г. Луцк, ул. Электроаппаратна 3, этаж 2
Понедельник - Пятница 9:00 - 18:00
(099) 929-12-00
(096) 425-00-19
(0332) 28-21-90
Вы можете просто оставить заявку на      заказ и наш менеджер обязательно      с Вами свяжется
Оставить заявку