en
 What is helium?  What is helium?
What is helium?

Гелій – це благородний газ, який є одним з найбільш поширених елементів у Всесвіті – займає друге місце після Водню. Він є безпечним, нетоксичним, без кольору, запаху і смаку.

 Чому Гелій такий унікальний?  Чому Гелій такий унікальний?
Чому Гелій такий унікальний?

Гелій є найбільш стійким елементом, тобто він не буде вступати в реакцію ні з якими іншими елементами. Він має найнижчу температуру кипіння. Гелій існує як газ, за винятком екстремальних умов і перетворюється в рідкий при температурі близькій -260˚С.

 Де видобувають гелій?  Де видобувають гелій?
Де видобувають гелій?

Гелій видобувається в великих кількостях з джерел природного газу, які містять певний відсоток гелію і знаходяться тільки в декількох місцях по всьому світу. Більшість запасів природного газу, що є джерелами гелію, розташовані в США (Північний континент і Скелястий гірський регіон). Також здійснюється видобування в Алжирі, Катарі, Росії та Польщі.

 Для чого використовують Гелій і чому він є важливим природним ресурсом?  Для чого використовують Гелій і чому він є важливим природним ресурсом?
Для чого використовують Гелій і чому він є важливим природним ресурсом?

Найбільш відоме використання Гелію, як безпечного та незаймистого газу, – для наповнення повітряних кульок. Проте мало кому відомо, що Гелій є дуже важливим компонентом в багатьох сферах діяльності, включаючи наукові дослідження, медичні технології, високотехнологічне виробництво, дослідження космосу та, навіть, національну оборону.

Liquid helium

It is a colorless, odorless liquid. The main feature is that helium has one of the lowest boiling temperatures. It is this feature that allows maintenance of low and extremely low temperatures. Therefore, helium has a special value in modern medicine, in particular, it provides the creation of ultralow temperatures for the work of superconducting magnets in MRI.

The quantity of delivered goods is controlled by weighing.

Technical characteristics of liquid helium
Order liquid helium
Transportation is carried out in modern Dewar containers of 250 liters or 500 liters capacity.
Gaseous helium

It is a safe, non-flammable gas that has no color, no smell, no taste. Gaseous helium is characterized by low density and solubility, which allows it to penetrate through small pores. It is completely inert even at high temperatures. The special properties of helium are used in various processes: to fill balloons, check leaks, in the automotive industry, in the manufacture of semiconductors, in welding, in nanotechnologies and for analytical measurements.

Technical characteristics of gaseous helium
Order gaseous helium
Transportation is carried out in steel gas cylinders of brown color with the white inscription "Helium".
Cooperation with us is as simple as possible
1

Ви надсилаєте заявку на замовлення на пошту info@gazmeter.ua

До Вас телефонує менеджер для уточнення дати та деталей поставки

2
3

Укладення договору на поставку

Оплата

4
5

Доставка замовленого товару

Order helium very easily
Choose the helium you need
Contacts
info@gazmeter.com.ua
43020, Lutsk, st. Electroparatna 3, floor 2
Monday - Friday 9:00 - 18:00
(099) 929-12-00
(096) 425-00-19
(0332) 28-21-90
You can simply leave a request for order and our manager is required will contact you
Leave application